O NAS

Założycielem firmy jest Tomasz Murzyn, dla którego motto: ŻYCIE TO WIELKA PRZYGODA jest priorytetem i standardem w wyborze stylu życia. Firma JUNIK prowadzi działalność, która jest adresowana do odbiorców stawiających na wysoki standard usług w stosunku dobrej relacji do ceny. JUNIK pragnie inspirować innych do poznawania nowych miejsc i przeżywania nowych doznań oraz pokazać, iż podróż i przygoda może być świetną zabawą i dawać wiele radości.
 
Niech więc podróż stanie się dla Was kluczem do WIELKIEJ PRZYGODY!
 
Tomasz Murzyn – geograf, podróżnik, wychowawca młodzieży, instruktor harcerski, organizator turystyki i założyciel Szkolnego Klubu Turystycznego. Zorganizował wiele wycieczek krajowych i zagranicznych, obozów letnich i zimowych, spływów, rajdów oraz eventów aktywnych. Odwiedził blisko 80 państw, ulubiony region – Indochiny. Największą miłością jego życia jest PODRÓŻ.
 
photo_tomasz-murzyn
 
Piloci naszych wycieczek:
 
Izabela Wójcik – ukończyłam studia licencjackie na kierunku turystyka i rekreacja. Jestem instruktorką harcerską, od prawie 10 lat prowadzę gromadę zuchową.
Pilotażem zajmuję się odkąd zdobyłam uprawnienia, specjalizuję się w wycieczkach szkolnych ?pilotuję wycieczki organizowane zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci oraz młodzieży. Jestem otwarta na każdego rodzaju wyzwania, w każdej sytuacji potrafię się odnaleźć. Potrafię złapać świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą, jestem otwarta i kreatywna, zawsze znajdę pomysł na to, by uczestnicy wycieczki nigdy się nie nudzili.
 
image001
 
Agnieszka Kwiatkowska – turystka z zamiłowania i wykształcenia, pilot wycieczek, instruktor harcerski z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego i kierowników wypoczynku. Jednak największą jej pasją od kilkunastu lat, jest ukazywanie uroków Warszawy – jest licencjonowanym przewodnikiem. W czasie wolnym lubić tworzyć biżuterię.
 
image003
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Skontaktuj się

JUNIK Firma Turystyczno- Szkoleniowa Tomasz Murzyn

ul. Heleny 12
96-313 Budy Grzybek

691187450 junik@junik.net.pl

Aktualności

wycieczki szkolne
wycieczki szkolne
Zapraszamy serdecznie do wspólnej przygody z Junik więcej

Współpracujemy